Home ShowBiz Buzëqeshja e Amelisë do t’ua ngrohë ditën, Miriam poston foton më të ëmbël të së bijës
Buzëqeshja e Amelisë do t’ua ngrohë ditën, Miriam poston foton më të ëmbël të së bijës
0

Buzëqeshja e Amelisë do t’ua ngrohë ditën, Miriam poston foton më të ëmbël të së bijës

0
0

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të dytë.

Këngëtarja është në pritje të një djali dhe aktualisht është në muajt e fundit të shtatëzanisë.

Ata të dy kanë një vajzë me emrin Amelia me të cilin postojnë vazhdimisht foto e video të ndryshme në rrjetet sociale.

Miriam ka postuar një foto të saj duke buzëqeshur ndërsa mban në duar disa lule.

Vogëlushja duket shumë e ëmbël dhe e bukur ndërsa Miriam shkruan: “Një lule nga Ameli për të gjithë ju”.

Miriam reagoi një ditë më parë edhe për situatën e tërmeteve në vend, duke treguar se ju kanë ardhur në ndihmë të paktën 200 personave, ndërsa ka bërë thirrje që kush ka mundësi të kontribuojë sado pak në një situatë të tillë.

View this post on Instagram

Një 🌺 nga Ameli për të gjithë ju

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Link: https://www.instagram.com/p/B5mvWTWls6o/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By-JIsUlARM/