Home ShowBiz Modelja provokon sërish, foto pas dushit e lagur dhe e zhveshur
Modelja provokon sërish, foto pas dushit e lagur dhe e zhveshur
0

Modelja provokon sërish, foto pas dushit e lagur dhe e zhveshur

0
0

Modelja e njohur për fotot dhe videot e saj të guximshme provokon sërish me një tjetër foto sensuale.

Këtë herë Demi Rosë shfaqet e sapo dalë nga dushi me flokët e lagur dhe e zhveshur, ndërsa ekspozon një pjesë të mirë të dekoldesë.

Modelja paralajmëron se shumë shpejt do të postojë foto edhe me sensuale nga Tailanda ku ndodhet aktualisht dhe nga ku po realizon setin fotografik të radhës.

Modelja provokon vazhdimisht me foto sensuale në të cilat ekspozon vazhdimisht format e saj perfekte ndonjëherë edhe totalisht e zhveshur.

Link: https://www.instagram.com/p/B5mimRwgW_S/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByOGTJ1AKZq/