Home ShowBiz Fifi ka dy fjalë për Mozzik, mesazhi drejtuar këngëtarit na la pa fjalë
Fifi ka dy fjalë për Mozzik, mesazhi drejtuar këngëtarit na la pa fjalë
0

Fifi ka dy fjalë për Mozzik, mesazhi drejtuar këngëtarit na la pa fjalë

0
0

Reperi Mozzik prej disa muajsh vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, pasi publikoi “Dhelpër Dinake” e cila u përfol gjatë se ishte një dedikim për Loredanën, tashmë sjell “Zemra ime”.

E ndërsa të gjithë bërtasin njëzëri se Mozzik po tenton ti kërkojë falje Loredanës, Fifit i ka rënë në sy një tjetër detaj.

Këngëtarja ka postuar në instagramin e saj një mesazh drejtuar këngëtarit dhe që lidhet me tekstin e këngës së tij.

“A e dini pse ndihem mirë, kur dëgjoj prej meshkujve të tilla tekste, sepse kuptoj që akoma është dikush që shqetësohet për zemrën e një femre”, shkruan Fifi ndërsa e quan Mozzikun vëlla ndërsa i thotë “Të dua” në gjermanisht.

fifi ok

Link: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5i5UoLg9uH/https://www.instagram.com/p/B5cdgIKluRk/