Home Aktualitet Dramë në familjen e Adelina Tahirit, daja i këngëtares qëllohet me çekiç nga bashkëshortja
Dramë në familjen e Adelina Tahirit, daja i këngëtares qëllohet me çekiç nga bashkëshortja
0

Dramë në familjen e Adelina Tahirit, daja i këngëtares qëllohet me çekiç nga bashkëshortja

0
0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në familjen e këngëtares Adelina Tahiri, daja i së cilës ish pronari i TV Era në Maqedoni Avdulla Mehmetaj është qëlluar me çekiç nga bashkëshortja.

Vetë këngëtarja ka postuar në instagramin e saj lajmin në fjalë, ndërsa shkruan: “Dajo jemi me ty!”, duke treguar kështu se bëhet fjalë për dajën e saj.

Ngjarja ka ndodhur që në tre janar, ndërsa në foton e lajmit të shpërndarë nga Adelina shohim të afërmin e saj në spital me kokën e fashuar.

Arsyeja e këtij sulmi mendohet se lidhet me pasurinë dhe një kontratë martesore të nënshkruar nga çifti i bashkëshortëve.

Në këtë marrëveshje nënvizohej kushti që bashkëshortja e tij duhet të kujdeset për të derisa ai të jetë gjallë.

Adelina

Link: https://www.instagram.com/adelina_tahiri1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B55qmYiF-HC/