Home ShowBiz Ndahet një tjetër çift i famshëm, merr fund romanca pas 9 viteve bashkë
Ndahet një tjetër çift i famshëm, merr fund romanca pas 9 viteve bashkë
0

Ndahet një tjetër çift i famshëm, merr fund romanca pas 9 viteve bashkë

0
0

Vanessa Hudgens dhe Austin Butler një prej çifteve më jetëgjata të Hollywood i ka dhënë fund marrëdhënies së tyre pas gati 9 viteve bashkë.

Burime per Us Weekly thanë se çifti mund të jenë ndarë që prej tetorit të vitit të kaluar, por tashmë Vanessa duket se e ka ndarë lajmin edhe me miqtë e saj duke e zyrtarizuar në këtë mënyrë ndarjen me aktorin.

Dyshja e nisi romancën në shtator të 2011, ndërsa zërat për ndarjen e tyre filluan të përhapeshin që gjatë periudhës së pushimeve të fundvitit.

Aktorja 31 vjeçare për herë të parë pas shumë vitesh është parë ti bëjë pushimet vetëm dhe kjo ngjalli dyshimet e para se ata të dy mund ti kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre.

View this post on Instagram

My 👸🏻

A post shared by Austin Butler (@austinbutler) on

Link: https://www.instagram.com/p/ByniN_ah5mj/

Burimi i lajmit: https://www.vulture.com/2020/01/vanessa-hudgens-austin-butler-breakup.html

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/broken-heart-love-sad-14303/