Home ShowBiz Ledri dhe Sara e kanë marrë shtruar, zbulohet destinacioni i radhës, ja ku ndodhen tani
Ledri dhe Sara e kanë marrë shtruar, zbulohet destinacioni i radhës, ja ku ndodhen tani
0

Ledri dhe Sara e kanë marrë shtruar, zbulohet destinacioni i radhës, ja ku ndodhen tani

0
0

Këngëtari Ledri dhe partnerja e tij Sara Hoxha e kanë nisur vitin me pushime në Maldive nga ku kanë sjellë foto e video shumë të veçanta nga resorti luksoz dhe plazhet ekzotike ku po pushonin.

Pas Maldiveve ata u drejtuan në Dubai aty ku e nisën vitin shumica e vipave shqiptarë.

Në Dubai Ledri për herë të parë publikoi një video me Sarën, duke konfirmuar kështu romancën e shumëpërfolur.

Por duket se pushimet e tyre nuk kanë mbaruar me kaq, pasi këngëtari, pas largimit nga Dubai është drejtuar për në Singapor ku ka vendosur të kalojë disa ditë të tjera pushimi.

Në të gjitha destinacionet ai është shoqëruar nga partnerja e tij ku secili prej tyre ka postuar në instagram foto e video nga vendet që po vizitojnë.

Ledri

Link: https://www.instagram.com/stories/ledrivula/