Home ShowBiz Klaudia ngre temperaturat, me bikini në mes të dëborës, ja fotot e nxehta
Klaudia ngre temperaturat, me bikini në mes të dëborës, ja fotot e nxehta
0

Klaudia ngre temperaturat, me bikini në mes të dëborës, ja fotot e nxehta

0
0

Balerina e njohur Klaudia Pepa prej disa vitesh tashmë ka ndërtuar jetën dhe karrierën e saj në shtetin fqinj Italinë.

Atë e shohim teksa poston foto e video si nga puna e saj si balerinë ashtu edhe nga koha e lirë.

Balerina ka vendosur që ta kalojë fundjavën në një vend me dëborë dhe e shohim teksa pozon me rroba banje në mes të dëborës.

Balerina duket mjaft sensuale ndërsa ekspozon linjat në mes të të ftohtit.

Klaudia nuk është e vetmja që i është bashkuar manisë së fotove me bikini në dëborë.

Shumë modele të njohura kanë sakrifikuar për të pozuar zhveshur në temperatura të ulëta.

Klaudia e shoqëron foton me tre zemra ngjyrë kafe, ndërsa të shumtë janë ata që i komentojnë duke e komplimentuar madje për guximin.

View this post on Instagram

🤎🤎🤎

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Link: https://www.instagram.com/p/B7qhlt7KDml/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B63DmM-KNrj/