Home Aktualitet Njohu zërin e të atit sapo erdhi në jetë, reagimi i vogëlushes po bën xhiron e rrjetit
Njohu zërin e të atit sapo erdhi në jetë, reagimi i vogëlushes po bën xhiron e rrjetit
0

Njohu zërin e të atit sapo erdhi në jetë, reagimi i vogëlushes po bën xhiron e rrjetit

0
0

Flavio Dantes një burrë nga një provincë në Brazil mezi po priste të bëhej prind dhe për çdo ditë i fliste të bijës prej barkut të nënës.

Ai mbështetej në barkun e bashkëshortes së tij dhe prej andej komunikonte me të bijën për gjatë gjithë kohës.

Në momentin që vogëlushja erdhi në jetë sapo dëgjoi zërin e të atit ka reaguar në një mënyrë të pazakonte duke buzëqeshur në mënyrën më të ëmbël të mundshme.

Një foto nga ky moment i rallë është shpërndarë nga vetë Flavio në instagramin e tij i cili ndihet shumë i lumtur që më në fund u bë baba dhe që mbi të gjitha e kuptoi se e bija e kishte dëgjuar gjatë gjithë kohës dhe se sapo njohu zërin e tij filloi të qeshte.

Partnerja e Flavios thotë se ai i fliste të bijës çdo mëngjes, i thoshte “të dua”, i tregonte se po ikte për punë dhe e përshëndeste sa herë që kthehej për 9 muaj rrjesht.

Link: https://www.instagram.com/p/B1FFXtrBDEk/

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/baby-holding-person-s-index-finger-64242/