Home ShowBiz Merr fund romanca e këngëtares shqiptare, ja çfarë ndodhi
Merr fund romanca e këngëtares shqiptare, ja çfarë ndodhi
0

Merr fund romanca e këngëtares shqiptare, ja çfarë ndodhi

0
0

Këngëtarja shqiptare Rita Ora i jep fund vetëm tre muaj pas lidhjes romancës me djalin e aktorit të njohur Jude Law.

Rita dhe Rafferty filluar të dilnin që gjatë kohës kur xhironin bashkë për filmin “Oliver Twist”

Lidhja e tyre doli në dritë pasi u fotografuan të kapur përdore në British Fashion Aëard.

Por tre muaj pas lidhjes duket se distanca bëri punën e saj duke e larguar çiftin.

Këngëtarja u transferua në Los Angeles ku ju nënshtrua edhe një ndërhyrjeje kirurgjikale për heqjen e bajameve, ndërsa Rafferty u kthye në Londër.

Vetë këngëtarja e konfirmoi në njëfarë mënyrë ndarjen pak ditë më parë duke ndarë me ndjekësit e saj në instagram një status ku tregonte se ishte një grua e lirë dhe pyeste nëse dikush ishte i interesuar.

View this post on Instagram

Why? Coz the lift took forever, that’s why.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Link: https://www.instagram.com/p/B8-qp-0DKKj/

Burimi i lajmit: https://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/breaking-rita-ora-29-rafferty-21576922

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/14303/download/?search_query=broken%20heart&tracking_id=aifaco7ldk8