Home ShowBiz Roberti kujton momentet e vështira të së ëmës, ja urimi emocionues për 8 mars
Roberti kujton momentet e vështira të së ëmës, ja urimi emocionues për 8 mars
0

Roberti kujton momentet e vështira të së ëmës, ja urimi emocionues për 8 mars

0
0

8 marsi, dita Ndërkombëtare e Gruas ka shërbyer që shumë personazhe të njohur të postojnë mesazhe të shumta urimi dhe foto me femrat më të rëndësishme në jetën e tyre.

Këngëtari Robert Berisha këtë 8 mars ka zgjedhur të kujtojë edhe urojë të ëmën përmes një fotoje ku pozojnë së bashku.

Krahas fotos këngëtari shkruan: “Urime Mamiq 8 marsin, këtu kemi dalë një orë pasi lindi Renee, ke qenë shëndoshë e mirë edhe pse mbas operacionit që e pate dhe kimioterapisë prapë se prapë e lumtur ke qenë dhe shumë e fortë. Ishalla të kam mirë edhe plot vite të tjera Mamiqi jem.. Urime 8 marsin”

Kjo foto është realizuar disa vite më parë ashtu siç tregon edhe këngëtari i cili i ka emocionuar të gjithë me këtë mesazh special dedikuar të ëmës.

Link: https://www.instagram.com/p/B9eMIxXHTvd/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/Bla-xiZlEKh/