Home ShowBiz Pas 8 vitesh martesë, merr fund mes çiftit të famshëm të showbizit
Pas 8 vitesh martesë, merr fund mes çiftit të famshëm të showbizit
0

Pas 8 vitesh martesë, merr fund mes çiftit të famshëm të showbizit

0
0

Futbollisti i njohur italian Alberto Aquilani dhe bashkëshortja e tij aktorja Michela Quattrochiocce i kanë dhënë fund martesës së tyre 8 vjeçare nga e cila kanë dy vajza.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë ata në rrjetet sociale përmes një statusi ku njoftojnë se kanë vendosur të ndahen.

Edhe pse do të donin të qëndronin në heshje, ata kanë vendosur që ta bëjnë publike një gjë të tillë, ndërsa sqarojnë se vendimi ishte i dhimbshëm, por i pashmangshëm.

Ata kanë vendosur të jenë miq të mirë dhe të kenë respekt për njëri tjetrin pasi bashkë kanë dy vajza njëra 9 vjeç dhe tjetra 6.

Lajmi ka habitur jo pak fansat e çiftit të cilët nuk e mendonin që mes tyre kishte mosmarëveshje.

Link: https://www.instagram.com/p/B-mVcKRp-_6/

Link: https://www.instagram.com/p/B9B__4qIzRC/

Burimi i lajmit: https://www.ilmessaggero.it/persone/alberto_aquilani_michela_quattrociocche_separazione_ultime_notizie-5221745.html