Home ShowBiz Vetëm 4 vjeç mëson ti japë makinës, vajza e Gentian Zenelit do t’ju bëjë të qeshni me lot
Vetëm 4 vjeç mëson ti japë makinës, vajza e Gentian Zenelit do t’ju bëjë të qeshni me lot
0

Vetëm 4 vjeç mëson ti japë makinës, vajza e Gentian Zenelit do t’ju bëjë të qeshni me lot

0
0

Aktori i njohur Gentian Zeneli e ka treguar edhe njëherë se ka një raport shumë të mirë me të bijën Arian.

Ai poston vazhdimisht video dhe foto me të duke treguar gjithnjë e më shumë se ajo është pika e tij e dobët.

Këtë herë Aria edhe pse vetëm 4 vjeç ka filluar të mësojë makinën së bashku me të atin.

Në një video të shpërndarë në instagramin e tij Juli shfaqet me të bijën në makinë, ndërsa i mëson vogëlushes se si të ndërrojë marshat.

“O dromca atomike ime ti”, shkruan Genti krahas videos me të bijën ku ajo i lëviz marshat me korrektësi.

Miq dhe fansa të aktorit kanë komentuar me humor poshtë videos, duke komplimentuar madje vogëlushen për shkathtësinë e treguar në video.

Link: https://www.instagram.com/p/CAw5GEjoe7R/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9fGUy_FrS2/