Home ShowBiz Si ta kesh burrin për dy sekonda në shtëpi, Rezarta sapo na tregoi se është më e thjeshtë nga ç’mendoni
Si ta kesh burrin për dy sekonda në shtëpi, Rezarta sapo na tregoi se është më e thjeshtë nga ç’mendoni
0

Si ta kesh burrin për dy sekonda në shtëpi, Rezarta sapo na tregoi se është më e thjeshtë nga ç’mendoni

0
0

Rezarta Shkurta ka treguar se të sjellësh burrin në shtëpi për dy sekonda, nuk është dhe aq e vështirë.

Ajo ka postuar në instagram një meme me dy mace, ndërsa bën tag bashkëshortin dhe shkruan: “Ermal Hoxha, dreka është  gati”

I menjëhershëm ka qenë reagimi i bashkëshortit të saj i cili i bën reply duke i shkruar: “Erdhaaaa”.

Rezarta e ka ripostuar përgjigjen e Ermalit ndërsa shkruan: “Ja sekreti si të kesh burrin për dy sekonda në shtëpi”.

Mesa duket qenka shumë e thjeshtë ta kthesh burrin në shtëpi, jo më kot thonë se dashuria vjen nga stomaku dhe këtë Rezarta sapo e vërtetoi.

rezarta

rezarta1

Link: https://www.instagram.com/rezartashkurta/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BpT9Tg9g4HG/