Home ShowBiz Afërdita dhe Jakub festojnë dy vjetorin e martesës në vendin më të veçantë
Afërdita dhe Jakub festojnë dy vjetorin e martesës në vendin më të veçantë
0

Afërdita dhe Jakub festojnë dy vjetorin e martesës në vendin më të veçantë

0
0

 

Modelja Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek Jakub Kindl kanë vendosur të festojnë dy vjetorin e martesës së tyre në të njëjtin vend ku u martuan.

Afërdita ka postuar disa foto nga suita luksoze ku ishin dy vite më parë, me pamje nga deti dhe palmat.

“U martuam në këtë hotel dy vite më parë, kështu që erdhën sërsish të celebrojmë dy vjetorin e martesës”, shkruan modelja krahas fotove.

Ajo ka treguar gjithashtu ambjentet e brendshme të dhomës si dhe pamjen e veçantë të resortit ku kanë vendosur të festojnë.

Jakub dhe Afërdita u martuan në Miami të Floridës në një ceremoni shumë të veçantë buzë detit me miq dhe të ftuar të cilët e bënë edhe me speciale ditën e tyre.

aferd

aferddd

Link: https://www.instagram.com/aferditadreshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0JPyvbJEcY/