Home ShowBiz U nda në prag të martesës, Ardit Rroshi flet për herë të parë
U nda në prag të martesës, Ardit Rroshi flet për herë të parë
0

U nda në prag të martesës, Ardit Rroshi flet për herë të parë

0
0

Moderatori Ardit Rroshi u vendos në qendër të mediave disa muaj më parë, kur gjatë emisionit që drejtonte vendosi të merrte disa minuta për vete dhe ti propozonte martesë të fejuarës së tij.

Por vetëm pak muaj më pas në media qarkulloi lajmi që ai dhe e fejuara e tij Blerina ishin ndarë dhe në rrjetet sociale të tyre nuk ishte më videoja e propozimit dhe as fotot e përbashkëta.

Asnjë prej tyre nuk reagoi lidhur me këto lajme, por gjatë një interviste në emisionin e mëngjesit në Abc News, drejtuesi i emisionit Alban Musta i tha: “Shumë prej shikuesve janë duke pritur që unë të të bëj një pyetje për jetën tënde persona, por unë kam zgjedhur të mos të ta bëj, Mua më intereson vetëm një gjë a je ok, a je mirë tani”, e pyeti Albani

“Shif e shkruaj, si të dukem”, thotë Arditi ndërsa qesh.

Ai ka treguar kështu se ndihet mjaft mirë dhe në fakt pavarësisht të gjithave nuk ka dashur të komentojë dhe të flasë lidhur me këtë çështje.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=pet1momwvfQ&feature=emb_err_woyt

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-Zm917A9n8/