Home ShowBiz Dhurata tek dera e shtëpisë, ja kush po e llaston Taynën përditë
Dhurata tek dera e shtëpisë, ja kush po e llaston Taynën përditë
0

Dhurata tek dera e shtëpisë, ja kush po e llaston Taynën përditë

0
0

Reperja Tayna duket se ka fansat më të mirë në botë të cilët e llastojnë gjithnjë e më shumë këngëtaren.

Këngëtarja është surprizuar me disa dhurata në derën e shtëpisë së prindërve të saj nga fansat.

Tayna ka zbuluar disa nga dhuratat që ka marrë me anë të një fotoje të postuar në instagram ku shohim disa tituj librash, një parfum dhe ca çokollata.

“Kam fansat më të mirë në botë. Ata me sjellin çdo ditë dhurata në shtëpinë e prindërve të mi. Faleminderit Aurita të du”, shkruan ajo krahas fotos me dhuratat që ka marrë nga fansat.

 

taynaaa

Link: https://www.instagram.com/tayna/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6vohUSgSBc/