Home ShowBiz Kërcen me bikinin e të dashurës në trup, Olsi do t’ju bëjë të qeshni me lot
Kërcen me bikinin e të dashurës në trup, Olsi do t’ju bëjë të qeshni me lot
0

Kërcen me bikinin e të dashurës në trup, Olsi do t’ju bëjë të qeshni me lot

0
0

Aktori Olsi Bylyku është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe sidomos në Tik Tok ku e shohim të postojë vazhdimisht video humoristike.

Këtë herë ai ka realizuar së bashku me të dashurën videon e famshme ku ai dhe partnerja ndërrojnë rrobat.

E dashura e Olsit kishte veshur një palë bikini ngjyrë rozë dhe po kërcen në mënyrë sensuale.

Në momentin që fiken dritat, Olsi shihet me rrobat e banjës së Eglit duke u tundur dhe videoja është vërtetë epike dhe do t’ju bëjë të qeshni me lot.

Link: https://www.tiktok.com/@olsibylyku12/video/6842315737206476038?lang=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bv9PfD5FTHP/