Home ShowBiz Kylie rrëzohet nga froni i më të paguarës në instagram, ja kush ja zë vendin
Kylie rrëzohet nga froni i më të paguarës në instagram, ja kush ja zë vendin
0

Kylie rrëzohet nga froni i më të paguarës në instagram, ja kush ja zë vendin

0
0

Kylie Jenner është një prej personazheve më të ndjekur dhe me më shumë fitime prej instagramit, por tashmë dikush tjetër e ka rrëzuar nga froni.

22 vjeçarja numëron aktualisht 183 milion ndjekës në instagram dhe fiton 980 mijë dollar për një postim, duke kaluar kështu një pozicion më poshtë dhe duke ja lënë vendin e më të ndjekurit dhe më të paguarit aktorit të famshëm Dwayne Johnson.

Johnson numëron 188 mijë ndjekës në instagram dhe një postim i tij paguhet 1 milion dollar.

Kylie gjithsesi vijon të mbetet një prej personave që ka më shumë influencë në botën e modës dhe fitimet e saj vazhdojnë të rriten nga dita në ditë.

kylie jenner

the rock

Link: https://www.instagram.com/kyliejenner/https://www.instagram.com/therock/?hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAqX7UyHxlY/