Home ShowBiz Marina sapo nga tregoi se qenka në “hall” të madh dhe të gjithë e kuptojmë nga pak
Marina sapo nga tregoi se qenka në “hall” të madh dhe të gjithë e kuptojmë nga pak
0

Marina sapo nga tregoi se qenka në “hall” të madh dhe të gjithë e kuptojmë nga pak

0
0

Kushdo që ka menduar të bërë pushime jashtë kufijve të Shqipërisë këtë verë ndoshta duhet ta rimendojë edhe njëherë pasi do të jetë e pamundur të lëvizësh jashtë vendit gjatë këtij sezoni.

Edhe moderatorja Marina Vjollca ka të njëjtin problem dhe i është rikthyer arkivës së fotove të vjetra nga pushimet e një vit më parë.

Ajo ka postuar një foto shumë të veçantë ndërsa shkruan: “Unë me mend jam në Honolulu, po ju”, ndërsa shohim se ka marrë komente nga më të ndryshmet ku një pjesë e mirë e miqve apo fansave e kuptojnë shumë mirë hallin që ajo ka.

View this post on Instagram

Une me mend jam ne Honolulu, po ju?🤪

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCEfyt0D4Hs/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6V8QB1FNns/