Home ShowBiz Me trupin gjithë shenja, Kejsi tregon incidentin e pazakontë
Me trupin gjithë shenja, Kejsi tregon incidentin e pazakontë
0

Me trupin gjithë shenja, Kejsi tregon incidentin e pazakontë

0
0

Kejsi është duke shijuar këto ditë të nxehta verë pranë bregdetit dhe duket se nuk kanë munguar incidentet.

Ajo është rrëzuar nga motorri i ujit dhe ka treguar me një foto gjithë shenjat që ka marrë në trup nga rrëzimi.

Në një foto të postuar në instagram, Kejsi duket që është rrëzuar keq, pasi e shohim që ka shenja gjithandej ndërsa shkruan: “Duke u përpjekur të shërohem pas luftës me motorrin e ujit”.

Kejsi është vënë sërish në qendër të vëmendjes, pasi duket se është ndarë nga Stresi.

Këtë herë ata nuk ndiqen më në rrjetet sociale dhe vetë Kejsi me disa deklarata të saj na bëri të kuptonim se gjërat mes tyre nuk janë më si më parë.

Kejsi

Link: https://www.instagram.com/bkc___/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6_dq0mgfPo/