Home ShowBiz Super ditëlindja e Samantës, nuk do ta besoni sa vjeç bëri këngëtarja
Super ditëlindja e Samantës, nuk do ta besoni sa vjeç bëri këngëtarja
0

Super ditëlindja e Samantës, nuk do ta besoni sa vjeç bëri këngëtarja

0
0

Këngëtarja Samanta Karavella feston sot ditëlindjen dhe festa nisi pas mesnatës me miq, të afërm, fishekzajarre, tortë dhe shampanjë.

Samanta ka organizuar një super festë ku nuk munguan emra të njohur të shoëbizit të cilët i uruan këngëtares qindra vite të lumtura.

Këngëtarja mbush sot 30 vjeç dhe në videot e postuara në instagram shohim një super tortë dhe një ambjent shumë festiv ku gjithçka ishte menduar deri në detaj.

Samanta e ka festuar ditëlindjen në një ambjent me pishinë i mbuluar me tullumbace dh detaje shumë të këndshme festive.

Një urim special i ka ardhur Samantës edhe nga Enca e cila gjatë videos e quan një yll, ndërsa i uron qindra vite të lumtura.

Link: https://www.instagram.com/samantaofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzgCUywpt4Y/