Home ShowBiz Lamtumirë flokë të kuq, Uindi transformohet sërish, ja çfarë ka bërë këtë herë
Lamtumirë flokë të kuq, Uindi transformohet sërish, ja çfarë ka bërë këtë herë
0

Lamtumirë flokë të kuq, Uindi transformohet sërish, ja çfarë ka bërë këtë herë

0
0

Uindi Haxhia ashtu si shumë personazhe të njohur iu bashkua trendit më të fundit të gërshetave të gjata në ngjyrë të kuqe një model me të cilin ishim mësuar dhe mbi të gjitha i rrinte mirë.

Por duket se Uindi vendosi të ndryshojë look, duke hequr dorë nga gërshetat, por edhe nga ngjyra e kuqe e flokëve me të cilën ishim mësuar ta shihnim shpesh së fundmi.

Ajo ka vendosur të bëhet bionde platin dhe ky look i ri i shkon kaq shumë.

Uindi duket në super formë dhe looku i ri i shkon kaq shumë.

Link: https://www.instagram.com/itsuindi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCBeP_CBg7q/