Home ShowBiz U bë nënë 7 muaj më parë, moderatorja prezanton për herë të parë me të bijën
U bë nënë 7 muaj më parë, moderatorja prezanton për herë të parë me të bijën
0

U bë nënë 7 muaj më parë, moderatorja prezanton për herë të parë me të bijën

0
0

Moderatorja Brunilda Lahe u bë nënë për herë të parë 7 muaj më parë me ardhjen në jetë të vajzës së saj.

Njoftimin për ardhjen në jetë të vajzës e dha vetë moderatorja teksa pozonte me Hanën në duar.

Ndërsa sot 7 muaj pas lindjes ajo ka postuar një foto ku tregon portretin e ëmbël të vogëlushes.

Hana pozon me duart tek sytë ndërsa ka veshur një palë rroba trup në ngjyrë të bardhë sipër të cilave shkruhet: “Unë jam projekti më i mirë që mami ka nxjerrë në skenë”

Ndërsa moderatorja krahas fotos së vogëlushes shkruan: “7 muaj dashuri e pastër, Hana”.

Kjo foto e vogëlushes ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga miq e fansa të moderatores të cilët i kanë uruar vogëlushes qindra vite të lumtura.

Link: https://www.instagram.com/p/CCtGrvvgosj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCTKuSNAeUt/