Home ShowBiz Pranë dy dashurive të mëdha, Besniku sjell tre breza në një foto
Pranë dy dashurive të mëdha, Besniku sjell tre breza në një foto
0

Pranë dy dashurive të mëdha, Besniku sjell tre breza në një foto

0
0

Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi u bënë prindër të vogëlushes Emi disa javë më parë.

Lajmin e dha vetë Besniku me anë të një fotoje në instagram ku i dedikonte të bijës fjalët më të bukura.

Që prej atij momenti ai dhe Jonida kanë sjellë vazhdimisht momente shumë të bukura së bashku me të bijën.

Së fundmi Besniku ka postuar një foto në instagram ku shfaqet, e ëma e tij si dhe vogëlushja Emi.

“Dy Dashni të mëdhaja të mijat dhe një super stil i flokëve i jemi, nëna, Emi, brezat”, shkruan ai krahas fotos e cila është pëlqyer shumë nga fansat dhe miqtë e tij.

Link: https://www.instagram.com/p/CDMsiyYDtMJ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_99p8DDv3b/

tags: