Home ShowBiz Rrëfehet për herë të parë Ilda Bejleri, ja përse u shkëput nga ekrani
Rrëfehet për herë të parë Ilda Bejleri, ja përse u shkëput nga ekrani
0

Rrëfehet për herë të parë Ilda Bejleri, ja përse u shkëput nga ekrani

0
0

Moderatorja sportive Ilda Bejleri prej disa muajsh është shkëputur nga ekrani dhe në një intervistë për “AbcNews”, ajo ka rrefyer për herë të parë arsyet e shkëputjes.

Ilda e cilësoi eksperiencën tek “Procesi Sportiv”, si një eksperiencë shumë të bukur, por shtoi se ishte mësuar të prezantonte vetëm dhe si ajo edhe shikuesit janë të lodhur nga këto klishetë.

Ndërsa më tej shton se sporti ka nevojë për njerëz që thonë të vërtetën, për një analizë reale.

Ilda aktualisht është duke shijuar pushimet me familjarët e saj, megjithatë thotë se nuk e ka mbyllur ende ciklin me televizionin dhe se do të rikthehet sërish shumë shpejt, ndërsa premton se gjithçka do të jetë një surprizë e bukur, duke mos dashur të zbulojë diçka më shumë tepër.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=NfFzHJ6CSbQ

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7f26JKjTO8/