Home ShowBiz Me rradhë të zinj dhe hematoma në krah, ja çfarë po ndodh me këngëtaren shqiptare
Me rradhë të zinj dhe hematoma në krah, ja çfarë po ndodh me këngëtaren shqiptare
0

Me rradhë të zinj dhe hematoma në krah, ja çfarë po ndodh me këngëtaren shqiptare

0
0

Me rradhë të zinj dhe hematoma në krah, ja çfarë po ndodh me këngëtaren shqiptare

Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha njoftoi pak knoë më parë se ishte e sëmurë nga një infeksion i sinuseve.

Ajo postoi disa video nga shtrati ku dukej qartë që nuk ishte në formën e saj më të mirë.

Duket se situata për këngëtaren nuk është përmiresuar pavarësisht mjekimeve.

Ajo ka treguar me anë të disa videove të tjera nga shtrati se nuk është mirë dhe se infeksioni nuk po kalon, madje do ti duhet të bëjë një ndërhyrje,

“Nuk mbarron kurrë infeksioni i sinusit”, shkruan ajo në një video ku tregon krahët e nxira nga serumet dhe gjilpërat që ka bërë.

Ndërsa në një foto tjetër ku pozon e shtrirë në krevat shkruan se do të donte të kishte të ëmën pranë.

bebe

Link:

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By-Pi3klZcu/