Home ShowBiz Foto e parë më bikini – Ja si duket Arbana në prag të lindjes
Foto e parë më bikini – Ja si duket Arbana në prag të lindjes
0

Foto e parë më bikini – Ja si duket Arbana në prag të lindjes

0
0

Arbana Osmani më në fund është duke i falur vetes disa ditë relaksi pranë bregdetit të jugut të Shqipërisë. Së bashku me Jonin, Eduartin dhe bebushin që pritet të vi së shpejti në jetë.

Edhe pse në prag të lindjes, Arbana ka vendosur që të pushojë disa ditë në bregdet.

Gjithashtu për herë të parë Arbana, publikon një foto me bikini por pa ekspozuar pjesën e barkut.

 

Marshalla, sepse duket në super formë!

View this post on Instagram

I ❤️ this place

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDtSE_Tgnuw/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDddMm3gK9W/