Home ShowBiz Godet Kiara – Pozon pa të brëndshme
Godet Kiara – Pozon pa të brëndshme
0

Godet Kiara – Pozon pa të brëndshme

0
0

Kiara Tito është një ndër blogeret më simpatike të showbizit. Me natyrën e saj të veçantë dhe me buzeqeshjen që e karakterizon në çdo foto, ajo ka arritur që të rrëmbejë zemrën e shumë personave dhe ta ndjekin me dashuri në çdo dalje të saj publike.

Gjithmonë Kiara ka qënë e kujdesur dhe tepër e rezervuar në foton që publikonte por në foton e fundit ka bërë që Kiara të vi në një stil më ndryshe.

E veshur me një kostum serzion ngjyrë tulle por detaji që bie më shumë në sy është që poshtë xhaketës nuk ka veshur reçipeta.

Kjo është dalja e parë e Kiarës me një foto të tillë dhe normalisht bëri që rrjeti të ndizej.

Link: https://www.instagram.com/p/CDtyldnH522/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDmCl5YnEfq/