Home ShowBiz Sinan Hoxha i lumtur si anjëherë – Ja çfare thotë
Sinan Hoxha i lumtur si anjëherë – Ja çfare thotë
0

Sinan Hoxha i lumtur si anjëherë – Ja çfare thotë

0
0

Sinani ka qene gjithmonë teper emocional, i drejtpërdrejtë gjatë gjithë viteve të karrierës, gjithmonë ai flet pa doreza dhe ashtu e shpreh edhe dashurinë.

Këtë herë është emocionuar edhe më shumë sepse gjatë kohës së pandemisë ai nuk ka mundur ta përqafojë nënën e tij për muaj nga meraku për ta ruajtur sa më shumë nga virusi i tmerrshëm duke qënë se ai vazhdon të punojë për albumin e ri dhe i duhet të takohet shpesh me njerëz të industrisë.

Sot mamaja e tij ka ditëlindjen dhe ai i dedikon publikisht këto fjalë zemre:

“100 vite për njeriun që më fali jetën, janë pak. Zoti nuk mu kursye në bekime më lejoi të jetoj me ty cdo dite timen e për këtë s’mund të jem mjaftueshëm falenderues! Do te dua pa fund deri në më të fundit frymë.”

MicrosoftTeams-image (7)

Link: https://www.instagram.com/sinanhoxha_/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BlyOD_GluoW/