Home ShowBiz Maskat, spektakli më i ri në “Top Channel”, ja detajet
Maskat, spektakli më i ri në “Top Channel”, ja detajet
0

Maskat, spektakli më i ri në “Top Channel”, ja detajet

0
0

Një tjetër rubrikë e re do ti shtohet këtë sezon spektaklit “E Diell”.

Olti Curri ka ndarë në instagramin e tij, promon e rubrikës “Maskat”, e cila do të prezantot nga Megi Pojani, ndërsa në juri do të jenë Eranda Libohova,  Zajmina Vasjari dhe Olti Curri.

Ky i fundit u largua nga “Përputhen”, ku e pamë në rolin e analistit, një rol që këtë sezon ju besua Arian Konomit.

“Një koshere grerëzash që bëjnë mjaltë më shumë se bletët. Zaimina, Eranda dhe Megi me pjesëmarrjen e jashtëzakonshme dhe fantastike timen do jemi çdo të dielë tek “E Diell” në “Top Channel”. Bëhet nami”, shkruan Olti krahas promos së këtij show.

Se çfarë do të ndodhë, kjo mbetet për t’u zbuluar kur të nisë spektakli.

Link: https://www.instagram.com/p/CFZg7rsp7V8/