Home ShowBiz Me një look krejt ndryshe, Orinda surprizon fansat
Me një look krejt ndryshe, Orinda surprizon fansat
0

Me një look krejt ndryshe, Orinda surprizon fansat

0
0

Orinda Huta është ajo vajza simpatike bionde me sytë e bukur që gjithmonë përcjell mirësi.

Ajo drejton së fundmi “Jo vetëm modë” në “Tv Klan” dhe së fundmi e kemi parë të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale ku veç spektaklit që drejton, ajo poston vazhdimisht edhe foto mjaft të këndshme.

Këtë herë Orinda ka postuar një foto ku paraqitet me një look disi ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Flokët me onde të theksuara dhe me një grim perfekt, Orinda duket në super formë.

Ajo mban veshur një fustan me lule, me supet jashtë dhe ka arritur të tërheqë vëmendjen e fansave dhe ndjekësve në rrjetet sociale të cilët e komplimentojnë për lookun dhe mënyrën se si duket.

View this post on Instagram

Kur ke diellin nga ana e duhur 😊

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFWq5pKjEiL/

View this post on Instagram

Me shokun tim 📷

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFUMhw8jy-I/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7q_2-Jn6If/