Home ShowBiz Me flokë të errët të shkurtër, Loredana nuk njihet me lookun e ri
Me flokë të errët të shkurtër, Loredana nuk njihet me lookun  e ri
0

Me flokë të errët të shkurtër, Loredana nuk njihet me lookun e ri

0
0

Ajo u zhduk për disa javë nga rrjetet sociale, por u rikthye sërish gjatë ditës së djeshme.

Loredana njoftoi fansat se kishte shumë për të thënë, por nuk i lejohej ende të fliste, ndërsa i ftonte të gjithë të gjithë të dëgjonin muzikën e saj.

Këngëtarja ndërkaq fshiu gjithashtu të gjitha fotot në instagram, ndërsa tashmë pas rikthimit shohim që ka ndryshuar look dhe nuk është më një bionde, por është shndërruar në brune me flokët e shkurtër mbi supe.

Këngëtarja i ka habitur të gjithë me lookun e ri dhe reagimet kanë qenë nga më të ndryshmet ku nuk kanë munguar ata që e kanë pëlqyer, por edhe ata që ju duket më e bukur bionde.

View this post on Instagram

Heute 23:59!!!!!

A post shared by Loredana (@loredana) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFZ7YnAlrgC/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B461SiZHCtu/