Home ShowBiz Alketa Zbulon princin e kaltër, ja kush është djali pjesmarrës në Love Story”
Alketa Zbulon princin e kaltër, ja kush është djali pjesmarrës në Love Story”
0

Alketa Zbulon princin e kaltër, ja kush është djali pjesmarrës në Love Story”

0
0

Moderatorja Alketa Vejsiu do të nisë shumë shpejt në “Tv Klan”, spektaklin “Love Story”.

Në këtë spektakël një djalë do të vendosët përballë disa vajzave të cilat do të luftojnë për dashurinë e tij.

Alketa ka prezantuar së fundmi djalin simpatik që do të jetë pjesë e spektaklit.

Ai quhet Saimir, është një 33 vjeçar shumë simpatik dhe sipërmarës që jeton midis Shqipërisë dhe Gjermanisë.

Në videon prezantuese, moderatorja ka ftuar të gjitha vajzat që duan të bëhen pjesë dhe ti fitojnë zemrën beqarit simpatik të plotësojnë formularin, ose të paraqiten në datat e caktuara nga produksioni për t’u përzgjedhur për spektaklin.

Alketa nuk ka treguar se kur do të nisë spektakli, por ka premtuar shumë surpriza dhe një spektakël të vërtetë.

Link: https://www.instagram.com/p/CFeppXynJCH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCTiOfPHHUp/