Home Lifestyle Shtatëzanë me fëmijën e dytë, Elita “llaston” veten me një super dhuratë
Shtatëzanë me fëmijën e dytë, Elita “llaston” veten me një super dhuratë
0

Shtatëzanë me fëmijën e dytë, Elita “llaston” veten me një super dhuratë

0
0

Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë.

Në një video të disa javëve më parë ata zbuluan gjithashtu edhe gjininë e bebit dhe këtë herë do të bëhen me vajzë.

Moderatorja është dalluar gjithmonë për stilin e saj të veçantë në të veshur dhe shpesh herë e shohim me marka të shtrenjta.

Këtë herë ajo pozon me një bluzë tip bodysuit nga Versace, e cila kushton plot 760 euro.

Çmimi është bërë publik nga faqja “Shqip.closet”, të cilën e ka publikuar në instagramin e saj edhe vetë Elita.

Ajo duket perfekte ndërsa zbulon edhe pak barkun e rrumbullakosur nga shtatëzania.

Link: https://www.instagram.com/p/CF7W3kSntid/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CFFdBbShzdM/