Home Lifestyle Ja me kë përshateni më shumë në lidhje sipas shenjës së horoskopit
Ja me kë përshateni më shumë në lidhje sipas shenjës së horoskopit
0

Ja me kë përshateni më shumë në lidhje sipas shenjës së horoskopit

0
0

Shumë prej nesh besojnë ende në dashuri me shikim të parë, por ka edhe nga ata që mendojnë se çdo gjë është e shkruar diku.

Astrologia e famshme Linda Furiate e cila është e specializuar në astrologjinë e lidhjeve tregon se me cilët duhet të lidheni sipas shenjës së horoskopit.

Konkretisht Dashi përshtet shumë mirë me shenjat e zjarrit si dhe Luani dhe Shigjetari.

Demi shkon mirë me shenjat e tokës dhe do të ishte mjaft i lumtur me një Bricjap apo Virgjëreshë.

Binjakët si një shenjë që mërziten shpejt do të përshtateshin më mirë në një lidhje me Ujorin dhe Peshoren.

Ndërsa për Gaforren familja është shumë e rëndësishme, kështu që do të përshtateshin shumëmirë në një lidhje me, Virgjëreshën, Bricjapin ose Demin.

Luani është një shenjë shumë romantike, kështu që do të përshatej mjaft mirë me një tjetër luan ose me Peshoren.

Virgjëresha përshtatet shumë mirë me Demin dhe Bricjapin.

Peshorja është një shenjë që shkon mjaft mirë me Binjakët dhe Ujorin.

Ndërsa Akrepi përshtatet vetëm me persona të së njëjtës shenjë.

Shigjetari ndërkohë ka nevojë që të qëndrojë me një tjetër Shigjetar ose me një Binjak.

Bricjapi ndërkohë përshtatet shumë mirë me partnerë të mirëorgnizuar siç janë Virgjëresha apo Demi.

Ujori shkon shumë mirë në një raport dashurie apo miqësie me Binjakët apo Peshoren.

Ndërsa Peshqit shenja e fundit e horoskopit përshtaten shumë mirë me Gaforen dhe Akrepin.

Link: https://www.insider.com/what-zodiac-sign-am-i-most-compatible-with-2018-2#aquarius-are-a-good-match-with-a-gemini-or-a-libra-11

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/blue-and-white-ferris-wheel-4861258/