Home ShowBiz “Duke marrë këshilla prindërimi”, ja çfarë i thonë miqtë Eduardit
“Duke marrë këshilla prindërimi”, ja çfarë i thonë miqtë Eduardit
0

“Duke marrë këshilla prindërimi”, ja çfarë i thonë miqtë Eduardit

0
0

Duke marrë këshilla prindërimi, ja çfarë i thonë miqtë Eduardit

Eduard Grishaj dhe Arbana Osmani u bënë sot prindër të një djali.

Lajmin e dha vetë Eduardi i cili postoi në instagram një foto me të birin në duar.

“Dielli lindi”, tha ai, ndërsa me qindra persona i kanë shprehur mesazhe të shumta urimi.

Ndërkaq ai ka postuar më pas një video mes miqve dhe kolegëve, ndërsa është duke e pirë një kafe dhe thotë se po merr disa këshilla prindërimi.

Përkrah tij ndodhet Gaz Paja i cili është bërë më herët prind dhe ka vendosur ti japë Eduardit disa këshilla.

Ai dëgjohet ti thotë me humor rregjisorit që të ketë kujdes me kë shoqërohet.

Eduardi është bërë për herë të parë prind, ndërsa për Arbanën ky është djali i dytë.

Link:https://www.instagram.com/eduartgrishaj/

Burimi i fotos: