Home Lifestyle Gati dy metra flokë, 31 vjeçarja nuk i pret prej 15 vitesh
Gati dy metra flokë, 31 vjeçarja nuk i pret prej 15 vitesh
0

Gati dy metra flokë, 31 vjeçarja nuk i pret prej 15 vitesh

0
0

31 vjeçarja gjermane Stefanie Classen nuk ka qenë në një parukeri që në moshën 16 vjeçare.

Ajo nuk ka vënë gërshërë në flokë prej tahsmë 15 vitesh dhe flokët e saj janë 1,75 metra të gjata.

Stefanie ka hapur një llogari në instagram ku poston foto me flokët e lëshuara që kapin tokën, ndërsa thotë se nuk ka aspak në plan ti presë flokët, por do të vazhdojë ende ti zgjasë.

Ajo thotë se has vështirësi në larjen dhe krehjen e tyre, por gjithsesi është një proces që e kryen me dëshirë dhe se nuk ka në plan të heq dorë nga flokët e gjata.

Link: https://www.instagram.com/p/CF7jkvEB_-f/

Link: https://www.instagram.com/p/CFFieWAqP7z/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9T5mddqaz4/