Home ShowBiz “Pse shpërfytyroheni me zor..”, Vesa i kthehet ndjekëses me përgjigjen e pazakontë
“Pse shpërfytyroheni me zor..”, Vesa i kthehet ndjekëses me përgjigjen e pazakontë
0

“Pse shpërfytyroheni me zor..”, Vesa i kthehet ndjekëses me përgjigjen e pazakontë

0
0

Vesa Luma ka postuar në instagram dhe facebook një foto jo fort të qartë ku shfaqet pa shumë grim dhe ku duket sikur ka bërë ndërhyrje në buzë.

Krahas komenteve të shumta të zënë sytë edhe komentin e një ndjekëseje e cila i shkruan: “Çfarë u ke bërë buzëve moj aman, përse shpërfytyroheni më zor”

Këngëtarja ka vendosur që ti kthejë përgjigje vetë ndjekëses e madje përgjigjen ta postojë edhe në isntastory.

“Si kam bërë asnjë gjë, mendova ti bëj, por pastaj mu kujtua që duhet të vë maskë, më kishin shku lekët kot”, shkruan ajo me humor duke ju drejtuar vajzës që e ka komentuar.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas here foto dhe video së bashku me të shoqin këngëtarin Big Basta dhe të birin Lian, më të cilin po jetojnë prej disa vitesh në Zelandën e Re.

vesaa

Link: https://www.instagram.com/vesaluma/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CF-cRn3JqRD/