Home ShowBiz Rita kujton përvjetorin e trishtë me një mesazh në gjuhën shqipe
Rita kujton përvjetorin e trishtë me një mesazh në gjuhën shqipe
0

Rita kujton përvjetorin e trishtë me një mesazh në gjuhën shqipe

0
0

Këngëtarja Rita Ora ka uruar me anë të disa videove dhe fotove në instagram motrën e saj Elena Ora për ditëlindjen.

Krahas fotove dhe mesazhe të shumta për të motrën në ditnë e saj speciale, Rita ka treguar gjithashtu se kjo ditë përkon gjithashtu edhe me përvjetorin e largimit nga jeta të gjyshit të saj.

Ajo ka postuar në instagam një foto të vjetër të tij, ndërsa shkruan në anglisht: Gjithashtu përvjetori i largimit nga jeta të gjyshit. Na mungon çdo ditë”.

Më pas i është drejtuar në shqip duke shkruar: “Gjyshi të dua shumë”

rita ora

Link: https://www.instagram.com/ritaora/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B42KmSSFQ38/