Home ShowBiz Doli për t’u argëtuar por pëson një incident, ja çfarë i ndodhi Kejvinës
Doli për t’u argëtuar por pëson një incident, ja çfarë i ndodhi Kejvinës
0

Doli për t’u argëtuar por pëson një incident, ja çfarë i ndodhi Kejvinës

0
0

Ish velina e “Xing me Ermalin”, modelja Kejvina Kthjella di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Gjithmonë në formë perfekte ajo është shpesh herë aktive në rrjetet sociale ku tregon detaje nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka ndarë më fansat disa momente të këndshme nga mbrëmja e saj kalon nën shoqërinë e miqve të saj.

Kejvina shihet si gjithmnonë në formë perfekte, por fatkeqësisht ka pësuar një incident të vogël me këpucët me taka.

Taka e njërëz prej tyre është shkëputur dhe Kejvina me humor ka treguar se as takat nuk e përballojnë dot.

Ndërsa në një tjetër video ajo shfaqet duke çaluar me njërën prej takave të shkitura, duke shkaktuar të qeshura tek miqtë e saj.

Link: https://www.instagram.com/kejvina_kthella/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CGFv0nup6oX/