Home ShowBiz E fali pas tradhëtisë me shoqen, çifti i famshëm rikthehen sërish bashkë
E fali pas tradhëtisë me shoqen, çifti i famshëm rikthehen sërish bashkë
0

E fali pas tradhëtisë me shoqen, çifti i famshëm rikthehen sërish bashkë

0
0

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë parë sërish bashkë dhe madje shumë të dashuruar.

Ata janë fotografuar pranë njëri tjetrit e madje në momente intime në festën e 40 vjetorit të lindjes së Kim.

Kujtojmë se ata të dy u ndanë në 2019, pasi basketbollisti thuhej se e kishte tradhëtuar nënën e vajzës së tij me shoqen e motrës së saj.

Ata të dy qëndruan të ndarë për gati një vit, por duket se tashmë e kanë kapërcyer krizën dhe janë rikthyer sërish bashkë.

View this post on Instagram

Happy Halloween 🎃👻

A post shared by Tristan Thompson (@realtristan13) on

Link: https://www.instagram.com/p/Ba73Sm5D-Xw/

Burimi i lajmit: https://www.seventeen.com/celebrity/celebrity-couples/a19747317/khloe-kardashian-tristan-thompson-relationship-timeline/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BOdqacGB1A1/