Home ShowBiz Shtatëzanë për herë të dytë, Chiara poston një “foto” të vajzës në bark
Shtatëzanë për herë të dytë, Chiara poston një “foto” të vajzës në bark
0

Shtatëzanë për herë të dytë, Chiara poston një “foto” të vajzës në bark

0
0

Blogerja e njohur italiane Chiara Ferragni do të bëhet nënë për herë të dytë.

Këtë herë ajo dhe reperi Fedez janë në pritje të një vajze.

Chiara është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale duke I azhornuar ndjekësit e saj për ecurinë e shtatëzanisë së dytë.

Ajo ka postuar në instagram foton e ekos që ka bërë dhe ku duket qartë vajza e saj, një foto shumë e veçantë dhe që i ka emocionuar miqtë dhe fansat e saj.

“Përshëndetje vogëlushja ime”, shkruan ajo krahas fotos ku nuk kanë munguar me mijëra komente, ku shumica e urojnë.

Chiara dhe Fedez janë bërë prindër për herë të parë në mars të 2018, ndësa në mars të vitit që vjen do të bëhen sërish prindër këtë herë me një vajzë.

View this post on Instagram

Ciao mia baby girl ❤️

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

Link: https://www.instagram.com/p/CGp5Dm_Bryj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CGnMxDjBBTN/