Home ShowBiz Ditë zie për Medën, këngëtari humb njeriun e dashur të familjes
Ditë zie për Medën, këngëtari humb njeriun e dashur të familjes
0

Ditë zie për Medën, këngëtari humb njeriun e dashur të familjes

0
0

Dita e djeshme ka qenë një ditë e trishtë për këngëtarin Meda.

Tezja e tij është ndarë nga jeta dhe lajmin e ka dhënë vetë këngëtari në instagram bashkë me një dedikim prekës për të.

Ai ka postuar një foto bashkë me tezen ndërsa krahas fotos shkruan: “U ndave nga ne por malli dhe dhembja për ty kurrë nuk do të shuhen tezja ime. Gjithmonë do të mbetesh në zemrën time edhe pse ike pa thënë lamtumirë, do të të dua edhe më shumë se sat ë kam dashur! Zoti të dërgoftë në xhehnet”

Këngëtari ka marrë shumë mesazhe nga miq dhe ndjekës në rrjetet sociale të cilët e kanë ngushëlluar për këtë humbje të dhimbshme.

medaaa

medaae

Link: https://www.instagram.com/p/CH478Fih0Gc/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHaIp14hpww/