Home ShowBiz Kërcime sensuale dhe ritëm, “Knockout” një këngë që nuk duhet humbur
Kërcime sensuale dhe ritëm, “Knockout” një këngë që nuk duhet humbur
0

Kërcime sensuale dhe ritëm, “Knockout” një këngë që nuk duhet humbur

0
0

Vetëm 10 ditë më parë këngëtarja Bianca prezantoi për publikun dhe fansat e saj këngën “Knockout”.

Ky projekt i ri muzikor i këngëtares është mirëpritur dhe pëlqyer nga fansat e saj.

Kënga është e stilit rap dhe shoqërohet me një klip të veçantë pjesë e të cilit veç këngëtares janë edhe një grup vajzash që realizojnë kërcime provokuese duke e bërë këngën edhe më tërheqëse.

Kënga është një produksion i “AS Recording Studio” dhe në vetëm pak ditë nga publikimi ajo ka arritur të tërheqë vëmendjen e fansave me melodinë, ritmin dhe stilin unik.

“Knockout” është projekti i parë muzikor për këngëtaren  e cila ka vendosur kështu të eksperimentojë në fushën e muzikës.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=peasIrvmtBc

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHdvKqdBKjl/