Home ShowBiz Lamtumirë flokë të gjatë, Kim ndryshon papritur look dhe na la pa fjalë
Lamtumirë flokë të gjatë, Kim ndryshon papritur look dhe na la pa fjalë
0

Lamtumirë flokë të gjatë, Kim ndryshon papritur look dhe na la pa fjalë

0
0

Kim Kardashian i është bashkuar tendencës së fundit për të hequr dorë nga flokët e gjatë.

Atë e mbajmë mend gjithmonë me flokë shumë të gjatë dhe shumë rrallë ka luajtur me gjatësinë e flokëve.

Ndërkaq këtë herë duket se ka vendosur të ndryshojë totalisht look duke u shfaqur me flokë të shkurtëra deri tek qafa dhe si gjithmonë në ngjyrë të errët.

Pavarësisht ndryshimit, ky model i shkon kaq shumë dhe e bën të duket kaq ndryshe.

Kim ka marrë me qindra komente krahas fotos ku shumica e komplimentojnë për pamjen.

kim

kim2

Link: https://www.instagram.com/p/CIGf-WAgLe6/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CH21lCLguX1/