Home ShowBiz “Dashuria ime e vogël..”, Arbana pozon me Diellin në një foto kaq unike
“Dashuria ime e vogël..”, Arbana pozon me Diellin në një foto kaq unike
0

“Dashuria ime e vogël..”, Arbana pozon me Diellin në një foto kaq unike

0
0

Në tetor të vitit që shkoi Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj u bënë prindër të një djali.

Ata e quajtën vogëlushin Diell dhe fotot unike me vogëlushin nuk kanë munguar si tek Arbana ashtu edhe në profilin e Eduardit.

Megjithatë ata ende nuk e kanë zbuluar portretin e tij, por kanë publikuar disa foto unike të tij teksa lëviz këmbët apo duart.

Moderatorja ndërkaq ka postuar së fundmi një foto të dorës së saj që mban dorën e vogël të Diellitd he krahas saj shkruan: “Dashuria ime e vogël”.

Kjo foto është kaq e këndshme dhe me siguri do t’ua zbukurojë ditën.

Arbana është gjithashtu nënë e një djali tjetër nga martesa e saj e parë.

Vogëlushi Jon është rritur tashmë dhe e shohim shpesh herë në fotot që Arbana ndan në rrjetet sociale.

arbannaa

Link: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CG9_zWbgL9C/