Home ShowBiz Në momente intime së bashku, Dafina konfirmon rikthimin me Dj Geek
Në momente intime së bashku, Dafina konfirmon rikthimin me Dj Geek
0

Në momente intime së bashku, Dafina konfirmon rikthimin me Dj Geek

0
0

Dafina dhe Dj Geek janë rikthyer sërish bashkë dhe këtë sapo na e konfirmoi këngëtarja.

Në disa komente të fundit të tyre në instagram kuptohej qartë që mes tyre kishte rinisur sërish romanca, por Dafina sapo konfirmoi gjithçka me foton e fundit të postuar në instagram.

Ajo dhe Dj Geek ndodhen në një vend me dëborë dhe pozojnë të lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Në foton e dytë Dafina dhe Dj Geek pozojnë duke u puthur në buzë dhe kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë komentet dhe komplimentat e miqve e fansave që i konsiderojnë çiftin më të bukur.

Kujtojmë se ata të dy i dhanë fund lidhjes pak kohë më parë, por mbetën miq të mirë, por duket se tashmë janë rikthyer sërish më të lumtur se kurrë.

dafinaaa

dafinaaaaa

Link: https://www.instagram.com/p/CKBgb78Blzq/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3xAiUYF5DY/