Home ShowBiz E pyesin për planet e dasmës, Selvija zbulon një detaj të ri nga raporti me Shpatin
E pyesin për planet e dasmës, Selvija zbulon një detaj të ri nga raporti me Shpatin
0

E pyesin për planet e dasmës, Selvija zbulon një detaj të ri nga raporti me Shpatin

0
0

Shpat Kasapi prej pak kohësh tashmë ka bërë publike lidhjen e tij me partneren Selvije Jaho.

Ata u fejuan në 25 dhjetor të vitit të kaluar dhe që nga ai moment i kemi parë shpesh herë teksa ndajnë me fansat momente të ndryshme nga jeta e tyre private.

Së fundmi ata kanë qenë të ftuar në disa emisione, ku kanë treguar më shumë rreth historisë së tyre të dashurisë.

Selfija herë pas here vendos t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave, të cilët janë kryesisht të interesuar për historinë e saj me këngëtarin.

Dikush e ka pyetur atë se kur ka në plan të martohet me Shpatin dhe ajo është përgjigjur se ka bërë kurorëzim fetar, por për dasëm ende nuk kanë asnjë plan për shkak të pandemisë.

selvijaaaaaaaa

Link: https://www.instagram.com/selvije.jao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CI-xEKupG-N/