Home Lifestyle Horoskopi ditor, 2 tetor 2022
Horoskopi ditor, 2 tetor 2022
0

Horoskopi ditor, 2 tetor 2022

0
0

Dashi

Sot këshillohet që të përpiqeni të mbani gjithçka nën kontroll sepse mund të lindin disa polemika në marrëdhëniet me të tjerët, shenja e zodiakut të Dashit drejtohet nga Marsi, një planet që përfaqëson betejën në astrologji.

Demi

Kjo është një ditë e bukur sepse Hëna është e favorshme, Mërkuri është ende aktiv dhe ne shpresojmë shumë që edhe ata që kanë mbyllur një histori të mund të përjetojnë disa emocione të mira në funksion të së ardhmes. Ne e dimë se Demi ka ndryshuar stilin e jetës së tyre për të paktën një vit, madje ka vënë në pikëpyetje marrëdhëniet që ekzistojnë prej disa kohësh.

Binjakët

Ky qiell është i bukur sepse pak orë më parë Venusi u kthye në favor, ndaj të gjithë ata që kanë dyshime për dashurinë mund të përpiqen ta zgjidhin atë dhe më pas një miqësi do të bëhet diçka më shumë. Nëse dëshironi të përjetoni takime pasionante, tetori do të jetë një muaj intrigues.

Gaforrja

Kjo ditë është për t’u jetuar me familjen, pranë njerëzve që doni më shumë, kohët e fundit jeni ndjerë të sulmuar, disa marrëdhënie pune janë dhe do të rishikohen. Në varësi të moshës do të jetë e nevojshme të ndryshohen rrugët e karrierës apo edhe të fillohet nga e para.

Luani

Vlen ky qiell, tani kemi Venus interesante, lidhjet romantike mund të fillojnë përsëri, pastaj varet nga nevojat dhe aftësitë sepse kujtojmë se astrologjia tregon por nuk imponon. Duke ndjekur vendet e duhura mund të arrini diçka të rëndësishme.

Virgjëresha

Kjo Hënë e favorshme flet për një rikuperim të rëndësishëm psikofizik, shpresojmë që tre javët e fundit të kenë sjellë miqësi dhe pëlqime të sinqerta. Ka më tepër përgjegjësi, kështu që është e vështirë të arrish të çosh gjithçka përpara.

Peshorja

Ka pak lodhje mbi ju, mund të ndjeni pak siklet fizik. Kjo Hënë e kundërt na fton të jemi të kujdesshëm në marrëdhëniet në çift, ndoshta janë vetëm emocione të përkohshme, Afërdita është kthyer në shenjë dhe iu mbron për një kohë të gjatë.

Akrepi

Dita e kësaj të diele nis me një Hënë të favorshme dhe ky është tashmë një fillim i mbarë, rikthehet një dëshirë e madhe për të dashuruar, e cila do të konfirmohet në fund të tetorit nga Venusi pozitiv. Është një qiell që të çon në një 2023 interesant. Saturni nga marsi 2023 kthehet pozitiv dhe do të ketë ndryshime të rëndësishme.

Shigjetari

Është një moment në të cilin duhet të shikoni të ardhmen me një mënyrë optimiste, duke rikuperuar dalëngadalë lartësinë. Ditët e fundit ka pasur disa probleme dhe jo vetëm në vendin e punës. Idetë janë të shumta por rezultatet e fundit nuk janë bindëse.

Bricjapi

Është mirë të analizoni në detaje atë që duhet bërë, armatoseni me maturi dhe durim. Kjo është një periudhë e përgjegjësive të reja, do të ndihmojë për të arritur një 2023 me një stabilitet të jashtëzakonshëm. Gjashtë muajt e ardhshëm janë eksperimentues me projekte që do të vihen në lojë.

Ujori

Vizioni i së ardhmes është i lirë dhe mund të themi se ky qiell të lejon të heqësh qafe një barrë dhe të flasësh me qetësi ekstreme për projekte që mund të bëhen të rëndësishme për të ardhmen. Ka nga ata që janë shqetësuar për një të dashur që nuk ka qenë mirë.

Peshqit

Tetori është një muaj i rëndësishëm, nuk i kemi më bllokimet e shtatorit, ndaj ata që kishin bërë një kërkesë pune ose kërkonin një transferim do të kenë më shumë. Më pas, nga fundi i tetorit do të kemi edhe një Venus aktiv. Marrëdhëniet që kanë qenë në krizë tashmë do të përmirësohen.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-del-giorno-domenica-2-ottobre-2022/

Burimi i fotos:pexele.com