Home Lifestyle Parashikimi i motit, 26 shkurt 2023
Parashikimi i motit, 26 shkurt 2023
0

Parashikimi i motit, 26 shkurt 2023

0
0

Moti gjatë ditës së sotmr pritet të jetë me vranësira, reshje shiu dhe stuhi me aktivitet kryesor në veriperëndim.

Era do të jetë e vrullshme me drejtim në bregdet dhe me shpejtësi 18-25 m/sek.

Valëzimi do të jetë i forcës 6-7 me lartësi vale 1,5 deri në 2,5 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale: Zonat malore 4/13°C, zona e ulët 8/19°C,
zona bregdetare 12/18°C.

Linku: meteoalb

Burimi i fotos: pexele.com